Na ratunek nadchodzi oprogramowanie ERP.

Znacznie więcej osób postanawia utworzyć swoją firmę. Wykonują to z rozmaitych powodów, ale najbardziej częstym czynnikiem jest pragnienie zarabiania na siebie. Nie licząc biznesplanu i odpowiedniego pomysłu, trzeba również porządnie rządzić swoją firmą. Dla ludzi, którzy przedtem nie mieli z tym styczności jest to niemałe wyzwanie. Na szczęście ze wsparciem nadchodzi firma Comarch SA oraz jej program ERP.
Agencja Comarch SA z centrum zarządzania w Krakowie została założona w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim roku i stwarza oprogramowanie do kierowania przedsiębiorstwem. Z programu tej firmy korzysta duża część średnich i małych korporacji na całym świecie. Najbardziej popularnym układem jest system Comarch ERP, który tworzy się z kliku modułów oraz jest najbardziej instynktowny w obsługiwaniu. Znajdziemy w nim działy: serwis, księga handlowa, e-sklep, handel, faktury, księga podatkowa, detal, kadry i płace, środki trwałe, bank/kasa, e-pracownik, pulpit menadżera, obieg dokumentów, CRM, analizy business inteligence.
Jeżeli nasze przedsiębiorstwo wymaga nieprzeciętnego podejścia należałoby skupić się na systemie Comarch ERP Altum. Zalecany on jest przede wszystkim dla firm o niezwykle rozsianej strukturze, mających zagraniczne placówki, dla spółek holdingowych rządzących grupą przedsiębiorstw. W oprogramowaniu stworzona jest specjalna platforma, dzięki której jesteśmy wstanie zautomatyzować rutynowe rzeczy oraz podejmować decyzje w oparciu o prognozy i analizy. Dzięki temu możemy skupić się na najważniejszych rzeczach, nie martwiąc się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA zrobiła również lojalnościowy program Partner Comarch. Łączy on spółki, które wspomagają wdrażać oprogramowanie oraz gwarantują informatyczne zaplecze dla najnowszych odbiorców. W tej chwili więcej niż 900 spółek w całej Polsce jest partnerem Comarch. Spółka Comarch SA w ramach programu gwarantuje głównie fachowe oraz merytoryczne ćwiczenia dla swych wspólników. Pomaga dojść do przyszłych nabywców i deleguje tak zwanego opiekuna, który wspomoże się poznać z cyklem wprowadzania aplikacji.
Kompix to spółka z Koszalina zaistniała w 95 r., a od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego jest partnerem Comarch. Zajmuje się ona instalacją oprogramowania u przyszłych kontrahentów i zapewnia zaplecze informatyczne konieczne do wykonania systemu. Oferuje wszechstronną analizę zasobów i potrzeb kontrahenta, a następnie dostarcza pożądany sprzęt m.in. stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, strukturalne okablowanie, fiskalne urządzenia, telekomunikacyjny sprzęt. Co więcej interesant może liczyć na szeroki wachlarz usług IT oraz ciągłą informatyczną obsługę. Kontrahent wybierając firmę Kompix zyskuje serwis techniczny, murowany czas reakcji na zgłaszane problemy, obecną służbę zdalną, kurs wykonawców z obsługiwania programu oraz krocie innych korzyści.
Właściwe gospodarowanie korporacją to wskazówka do triumfu. Warto więc oddać czas na sprawdzenie oferty system optima wroclaw oraz wyznaczenie dla siebie najbardziej korzystnego modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *