Wystarczy jedynie zadzwonić do sprawdzonej firmy

Każdy kierowca samochodu spotkał się pewnie nie raz z nieciekawą chwilą, jaką jest awaria pojazdu. Sytuacja tego typu może być spowodowana zużyciem poniektórych części układu mechanicznego, gumy lub kolizją samochodów. W wielu chwilach niestety nie umiemy uruchomić naszego samochodu i dostać się do zakładu mechaniki pojazdowej.

W tego typu momentach pomocna jest niewątpliwie autolaweta. Wystarczy zadzwonić do sprawdzonej placówki i w niewielkim czasie przyjedzie pojazd, który zawiezie nasz pojazd w określone miejsce. Holowanie aut w bardzo wielu momentach jest jedynym racjonalnym ratunkiem.

Jeżeli chcielibyśmy być spokojni w trakcie trasy, nie zamartwiać się o to, gdzie i po kogo zatelefonować, niemalże wszelka firma ubezpieczeniowa zapewnia możliwość nabycia dodatkowej pomocy, która w razie potrzeby zapewnia holowanie pojazdów. Jest to oczywiście dodatkowo płatna opcja, jednak w wielu kłopotach ułatwia postępowanie podczas powstałej awarii.Firmy posiadające autolawety samochodowe i świadczące usługi w tejże kategorii mają rozmaite ceny.

Często uzależnione są one od miejscowości, w której jesteśmy, a placówki naliczają opłatę końcową w oparciu o ilość przejechanych km. W współczesnych czasach łatwo można też wynajmować lawety, aby móc we własnym zakresie przetransportować auto. Jest to niezbędne np. przy sprowadzaniu pojazdów z krajów zagranicznych.

Cena wynajmu pojazdu holowniczego naliczana jest często od doby. Przedsiębiorstwa wynajmują tego typu pojazdy również na godziny oraz dłuższe okresy, a cena uzależniona jest jeszcze od ładowności oraz opcji autolawety.

Zobacz: holowanie pojazdów białystok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *